Üç Yeni Nexus Piyasada

Uzun süredir varlığı konuşulan biri akıllı telefon ikisi tablet bilgisayar olmak üzere üç yeni Nexus modeli sonunda Google tarafından tanıtıldı. Resmi blog aracılığıyla tanıtılan Nexus paketi geliştirilmiş özellikleriyle yine kullanıcıların büyük ilgisini çekiyor.

Nexus 7 ucuz fiyatı ve en gelişmiş teknolojiyi içeren işletim hızıyla yine göz dolduracağa benziyor. 16 ve 32 GB’lık sürümleriyle 200 ülkede satışa sunulacak Nexus 7 ile ilgili birçok bilginin tutarlı olduğunu da söylemek mümkün.

pKelR Üç Yeni Nexus Piyasada

Nexus 10 ise Samsung işbirliğinde üretilen ve daha çok tablet bilgisayarlar ile eğlenceyi yakalamak isteyenlerin özellikle seçmek isteyeceği bir cihaz.

Özellikle yüksek çözünürlüğü ile ön plana çıkan ürünün bekleme ve video oynatma süresi de kullanıcıların bu yöndeki ilgisini arttırmış durumda.

Akıllı telefon olarak piyasaya sunulan Nexus 4 ise LG teknolojisi ile geliştirilmiş. Kablosuz şarj ve dört çekirdekli işlemcisi ile daha hızlı bir kullanıma olanak tanıyan Nexus 4 Android 4.2 işletim sisteminin yeni olanaklarını sonuna kadar zorlamış görünüyor. Böylelikle akıllı telefon piyasasını da değişime uğratacağı öngörüsünü bünyesinde taşıyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.