Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 2021 Kampanyaları

 Cep telefonu operatörleri her yıl birçok kampanya düzenliyor. Özellikle ocak ayında hız kazanan 2021 yılının ilk bedava internet kampanyaları operatör kullanıcılarını da mutlu ediyor. Türk Telekom sil süpür adıyla duyurduğu kampanyası ile 30 GB ‘a kadar bedava internet vermişti. Vodafone ise hediye çarkı ile hediyeler dağıtıyor. 100 GB’a kadar internet hediyesini kullanıcılarına sunuyor. Turkcell’de ise bu salla kazan kampanyasıyla yapılıyor.

                                                                                        

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 2021 kampanyaları arasından biri olan salla kazan kampanyası ile cepten bedava internet kazanmak mümkün. Turkcell Bip üzerinden salla kazan kampanyası devam ediyorken Turkcell bir de Bastı Kaptı Kampanyasını çıkardı. Genç Turkcell’li olanlara özel olan bu kampanya sayesinde internet kazanabilirsiniz.  Salla kazan kampanyası her hafta cuma günü yeniden kullanım hakkı veriyor. Hediye internet, dakika veya SMS kazanabileceğiniz salla kazandan haftada yalnızca bir kez yararlanabiliyorsunuz. Bastı kaptı kampanyası ise pazartesi günlerine özel bir kampanya olup sadece Genç Turkcelli olanlar yararlanabiliyor.

 

Türkcell’in internet kazandıran bir diğer kampanyası da Sürpriz Nokta kampanyasıdır. Sürpriz noktalara giderek uygulama üzerinden hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz. İnternet konusunda cömert olan Turkcell, BİP üzerinden de hediyeler dağıtıyor.

 

Vodafone Hediye Çarkı Kampanyası

 

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 2021 kampanyaları arasında bir diğeri de Vodafone’nun hediye çarkı kampanyasıdır. Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Vodafone, bedava internet ve konuşma kampanyalarının yanı sıra haftalık olarak faydalanabileceğiniz hediye çarkı kampanyasını da kullanıcılarına sundu. Günlük, haftalık veya aylık olarak internet kazanma imkânı bu kampanya sayesinde sağlanıyor. Bundan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına girerek hediye çarkı bölümünden çark döndürmeniz gerek. Çarkta boş yok ve en az 1 GB hediye internet kazanabiliyorsunuz.

 

Hattını Vodafone’a taşıyanlara ise tarifeye bağlı olarak 20 GB bedava internet veriliyor. Aynı zamanda hediye çarkından 6 ay boyunca 10 GB hediye kazanma şansını yakalıyorlar.

 

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

 

Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone 2021 kampanyaları kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Türk Telekom’un bir kampanyası olan Sil Süpür kampanyası sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. 30 GB’a kadar ücretsiz internet sunan pakete katılmak için 4,5G internet hizmetine geçiş yapmanız gerekiyor. Geçiş yapan herkese 30 GB hediye internet geliyor.

Sil süpür kampanyası her hafta bir kez kullanılabilir ve günlük, haftalık ve aylık olarak internet paketlerini kazanma fırsatı sunar. Faturalı ve faturasız tüm kullanıcıların yararlanabildiği bu kampanyaya katılmak için Online İşlemler uygulamasına girmeniz gerekiyor. Aynı zamanda Türk Telekom’a yeni gelmiş müşterilere 25 GB’a kadar hediye internet veriliyor. 3 ay süreyle tek seferde 30 TL yükleme yapan kişilere de 15 GB hediye internet gönderiliyor. Bundan yararlanmak içinse faturasız olmak gerekiyor.

 

 

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.