Takı Askıları ile Yuvanız Şenlensin

Ev sadece dört duvar değildir. Ev sadece yemek yenilip uyunulan bir yer de değildir. Ev bir yuva haline geldiği zaman değerli olur. Sıcak, huzur dolu, sevimli bir yerse ev yuvaya dönüşür. Size ait özellikler evinize yansırsa orada rahat edersiniz. Evlerin döşemesi bu yüzden önemlidir.

Büyük ve ağır mobilyalarla evi doldurmaktan farklı olarak ev dekorasyonu küçük ayrıntılarla güzelleşir. Çok sevdiğiniz çay fincanınızın varlığı aslında öylesine güven verir ki. Ya da odanıza takacağınız bir takı askısına bakarak gülümseyebilirsiniz.

Ev Aksesuarlarının Güzelliği

Klasik İngiliz zarafetinin country tarzı esintilerle yaratılmış ürünlerini sizlere yıllardır sunan English Home firması şimdi küçük ev aksesuarları alanında da zevkle tasarlanmış koleksiyonunu online olarak  satışa koyuyor. Bunların arasında yer alan takı askıları ise küçük olmalarına rağmen işe yararlılıkları ile hatırlanıyorlar. Askı deyip geçilmez, ortalığı toparlamak için gereklidir. Şimdi bu askıları çok zevkli, çok renkli, değişik biçimlerde şekillendirilmiş olarak evlerinizde kullanabilirsiniz.

Özellikle dağınık kızlar için çok gerekli olabilirler. Annelerden “Odanı topla” sözünü genç kızlar böylece fazla işitmezler. Pamuklu kumaşlarla kaplanmış lila renkli üçlü askı, kanca biçimli, bir cetvel boyuyla her yere asılıp rahatça kullanılabilen askı ve ferforje üretimleriyle değişik şekiller verilmiş sevimli takı askısı ile  kızınızın odası bir anda şenlenebilir. Ev düzenleyicisi ve dekoratif aksesuar olarak kullanılan takı askısı sevdikleriniz için çok güzel bir hediye olarak da düşünülebilir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.