Survivor 2020 Ne Zaman Bitecek

Pek çok kişiyi ekrana bağlayan Survivor özellikle pandemi sürecinde birçok programın yeni yayın çekememesinin ardından dünya üzerinde de sıkı bir takipçi kitlesine sahip oldu . Survivor’ın bu kadar geniş bir kitle tarafından izleniyor olmasının bir diğer nedeni ise Acun Ilıca’nın seçmiş olduğu mükemmel yarışmacılar sayesinde olmuştur. Survivor içerisindeki çalkantıları, yarışmaları, amansız mücadelesi ile pek çok kişi tarafından izlenirken son günlerde azalan yarışmacı sayısı ile, gelen yeni dönemi sebebiyle finali merak konusu uyandırmaya devam etmektedir. Birçok kişi Survivor 2020’nin ne zaman sonuçlanacağını ve şampiyonunun kim olacağını merakla beklemeye başlamıştır. Yapılan en son yayında Acun Ilıcalı’nın yeni dönem Survivor ile ilgili vermiş oldukları ipuçlarının yanı sıra final tarihi ile ilgili olarak da merak uyandıran konuşmalar geçmiştir.

Survivor Çeyrek Finalde Kimler Var

Survivor’ın çeyrek final için kalan 8 yarışmacısı yarışmanın başından beri dikkat çeken isimler olmuştur. Hem yarışmalardaki başarıları hem de girmiş oldukları skandallar ile yarışmacılar birçok takipçiyi peşinden sürüklemeye devam etmektedir. Survivor çeyrek finalistleri; Erkan, Berkan, Cemal Can, Elif, Nisa, Yasin, Barış ve Evrim ‘dir. Yarışmacıların her birinin kendine has tavırları, yarışmalarda göstermiş oldukları başarılar, yarışmanın en başından beri öne çıkan konuşmaları ve görüşleri çeyrek finalin, yarı finalin ve  finalin oldukça renkli geçeceğinin göstergeleri arasındadır. Survivor her yıl olduğu gibi 2020 yılında da bir önceki yılın daha üstünde bir başarı, izleme potansiyeli gösterecek şekilde devam ediyor.

 Survivor Yeni Dönem

Azalan yarışmacıları ile beraber Survivor yeni bir dönemin içine girmiştir. En son yayında Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu açıklamadan anlaşılacağı üzere Survivor finale kadar farklı bir şekilde devam edecek. Survivor yeni döneminde çarşamba ve perşembe günü toplu SMS oylaması gerçekleştirilecek. Bu gerçekleştirilen oylama ile beraber 3 dokunulmazlık ve üç eleme adayı belirlenecek. Geçmişte olduğu gibi yeni survivor döneminde de eleme gecesi Salı günü olarak belirlendi. Survivor’ın bu yeni döneminde bütün yarışmacılar bireysel olarak yarışacakları için herkesi daha hırslı, daha dinamik, oyunlarda daha başarılı olmak için çabalarken görmemiz mümkündür.

Survivor Final Tarihi

Survivor takipçileri çeyrek finalistlerin belirlenmesinin ardından şampiyon olmasını istedikleri adayların yarışma içerisindeki performanslarını sıkı bir şekilde takip etmeye başladılar ve final tarihine gözlerini diktiler. Birçok kişi Survivor’ın final tarihi ile ilgili araştırmalar yaparken herkes Acun Ilıcalı’dan gelecek o açıklamayı beklemekteydi. Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada Survivor’ın final tarihinin net belli olmadığını fakat Temmuz ayı sonuna doğru finalin yaşanacağını belirtti. Ilıcalı Survivor finalinin Türkiye’de olmasını istediklerini fakat yeni normalde geçmişe göre farklı bir final yaşanacağının altını çizdi. Yine Survivor’a yakışır bir final için bütün çabayı gösterceklerinin de altını önemle çizdi.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.