Nil karaibrahimgil 2011 albümü

Pop dünyamızın çılgın kızı Nil Karaibrahimgil 2011 yılında da dört şarkılık bir albüm çıkardı. Aynı şarkının farklı hız ve altyapılarla hazırlanmış remiksleri olan şarkıların hepsi birbirinden güzel.

Ancak radyolarda çalınan versiyon orta hızda olanı olarak belirlenmiş. Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum isimli albüm henüz beklenen ilgiyi göremese de ilginç bir düzenleme. İlk dinleyişte şarkı yabancı ve anlaşılmaz gelebiliyor. Ancak zaman içinde Nil Karaibrahimgil şarkıları içinde güzel bir yere oturuyor.

0XHnS Nil karaibrahimgil 2011 albümü

son albüm

Albümün düzenlemesi Bülent Uludağ’a ait. Albümün kapak fotoğrafları da oldukça ilginç ve güzel. Ancak şarkının uzun süre hatırlanabilecek bir Nil Karaibrahimgil klasiği olması mümkün.

Şarkıcıdan bir Akbaba veya Madonna olacakmış bekleyenler fena halde yanıldılar. Albüme girecek şarkının hareketli bir şarkı olacağı zaten Nİl Karaibrahimgil hayran sitelerinde uzun zamandır konuşuluyordu.

Ancak Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum şarkısı sade, az şekerli ,orta ve çok şekerli versiyonları da dahil iyi bir şarkı yakalanmış ve kaçırılmak istenmemiş izlenimi veriyor. Albümün satış rakamları da bu tezi destekler nitelikte.

Ayrıca nalan son albüm kasetini de incelemenizi önermekteyiz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.