Netflix Üyelik Fiyatları 

Dünyanın en büyük dizi ve film sitelerinden birisi olan Netflix artık sadece yurt dışında değil, Türkiye’de de gün geçtikçe daha çok ilgi görmektedir. Bir aylık deneme süresi ücretsiz olan Netflix uygulaması, daha sonrasında belirli bir ücret ödenerek kullanılmaktadır. İçerisinde birçok güncel film ve diziye sahip olan ve hem Türkçe hem de yabancı yapımları izleyicilerine sunan Netflix uygulamasının bir aylık ücretsiz deneme süresinden sonra ücretli üyeliğe geçileceğinde dikkat edilmesi gereken birkaç unsur var. Farklı üyelik çeşitleri olan Netflix uygulamasının size en uygun olan üyeliğini bulmak için ücretli üyelik türlerini  inceleyebilirsiniz:

Netflix Temel Üyelik

Netflix temel üyelik veya netflix basit paket olarak bilinen bu üyelik sadece tek bir kullanıcının hesabı kullanmasına izin vermektedir. Bu netflix üyelik türleri arasından en ucuz olanıdır. Aylık kullanım ücreti 17, 99 TL olan netflix temel üyeliği kullanıcıya standart yani SD görüntü kalitesi sağlamaktadır. Diğer üyelikler gibi Netflixte bulunan çeşitli film ve dizileri indirmenize böylelikle offline yani çevrimdışı olarak indirilen içeriğin izlenmesine olanak sağlamaktadır. Eğer fazla dizi ve film izleyen, görüntü kalitesine önem veren birisi değilseniz, hesabınızı başka birisiyle kullanmayı planlamıyorsanız bu netflix üyelik türü sizin için en uygun üyelik çeşidi olacaktır.

Netflix Standart Üyelik

Netflix standart üyeliği, netflix temel üyelik aksine iki kişilik bir kullanıcı hesabı oluşturmaktadır, yani bu üyeliği kullanan kullanıcılar aynı anda farklı film veya dizi içeriklerini izleyebilirler. Ayrıca bu üyelik çeşidi ile görüntü kalitesi 720 p ile HD olarak sağlanmaktadır. Aylık ücreti 29, 99 TL olan netflix standart üyeliği yine diğer üyelik çeşitleri gibi dizi ve film içeriklerini indirmenize izin vermekte ve offline yani çevrimdışı olarak izlenilebilmektedir. Bu üyelik çeşidi eğer ortalama bir dizi ve film izleyicisi iseniz, aynı zamanda sizinle birlikte hesabı kullanacak olan bir aile üyesi veya arkadaşınız varsa sizin için en uygun üyelik çeşididir. Daha hesaplı bir Netflix deneyimi için 29, 99 TL olan aylık üyelik fiyatını her ay iki kullanıcıdan birisi ödeyebilir veya üyelik ücreti yarıya bölünebilir.

Netflix Premium Üyelik

En çok kullanılan ve tercih edilen aynı zaman netflix aile üyeliği olarak bilinen netflix premium üyeliği kullanıcılar için dört kişilik bir hesap oluşturmaktadır. Dört kişinin aynı anda farklı dizi ve film içerikleri izlemesine izin veren netflix premium üyeliğinin aylık ücreti 41, 99 TL’dir. Bu üyelik çeşidi maksimum görüntü kalitesinde yani 1080 ile 4 K veya diğer isimleriyle HD ile Ultra HD olarak hizmet vermektedir. Dizi ve film içeriklerinin indirilmesine ve çevrimdışı kullanımına izin veren bu üyelik çeşidi film tutkunu aileler ve arkadaş grupları için en uygun olan üyeliktir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.