Max Payne Android için piyasaya sürüldü

Bir zamanlar dünyayı kasıp kavuran Max Payne serisinin Android sürümü piyasaya sürülmüş bulunmakta.. Android kullanıcılarını sevindiren bir haber ile karşınızdayız..

21 Mayıs 2011′de piyasaya sürülmüş olan Max Payne’nin PC versiyonu çok beğenilmiş Play Station ve Xbox’a da aktarılmıştı… Max Payne’nin bu kadar beğenilmesinin ardından yapımcılar Max Payne 2 ve son olarak Max Payne 3′ü piyasaya sürmüştü.

TdM0f Max Payne Android için piyasaya sürüldü

Oyunun mobil cihazlara taşınılmasında yardımcı kişi tabi ki de Rockstar Games.. Rockstar Games daha önce GTA gibi rol yapma oyunlarında da büyük başarı sağlamıştı.

Max Payne’nin Anroid’e aktarılacağını duyan Android severler merakla beklemekteydi ve bu bekleyişlerinin sonucunda Max Payne’nin Android versiyonu da çıkmış bulunmakta. Oyun şu anda Google Play üzerinden 2.99 $ olarak belirlenen fiyatı ile indirme yapılabilir durumda.

Şu anda oyunun iki tip versiyonu mevcut. Nvidia Tegra chip’li cihazlar için özel olarak geliştirilen versiyon ile birlikte diğer chipset’ler içinde iki versiyon olarak belirlenmiş durumda.

İlk etapta oyun 24 MB gibi bir alana ihtiyaç duyuyor fakat kurulum tamamlandığında bu rakam yükseliyor ve 1.33 GB alana ihtiyaç duyuyor…

Max Payne tabletlerin yanında cep telefonlarımızı da girmiş oldu. Gerçekten ilk oyunu tamamiyle aktarmışlar. Büyük başarı diyebilirim. Rockstar Games umarım GTA için de böyle bir incelik düşünür.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.