Kurşun Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Konusu Nedir?

FOX TV’de yayınlanacak olan Kurşun dizisi tanıtımların başlaması ile birlikte tüm Türkiye’de dikkat çekmeyi başardı. Dizinin ilgiyle takip edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi ise kuşkusuz oyuncu kadrosu.

Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizide, TRT’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ile bir döneme damga vurmayı başaran Engin Altan Düzyatan gibi başrol oyuncularının yanı sıra Burçin Terzioğlu gibi çok usta oyuncular rol alacak. Aynı zamanda aşk hikayesi ile de oldukça dikkat çekici olan dizi, 23 Ekim Çarşamba günü saat 20.00 itibariyle ilk bölümüyle ekranlara gelecek ve olan 1970’li yılların yeniden ekranlara taşınmasını sağlayacak.

Kurşun Dizisinde Oyun Ve Rolleri

Savcı Orhan Atmaca rolü ile karşımıza çıkacak olan Engin Altan Düzyatan, gazeteci Leyla devrini canlandıracak Burçin Terzioğlu ile birlikte dizide amansız bir mücadeleye girecek. Yer altı dünyasının zorluklarına karşı savcı ve gazeteci olarak birlikte hareket edecek olan iki isim, aynı zamanda aşkın da diziye dahil olması ile birlikte farklı konulara değinecek. Birbirlerini tanımayan savcı ve gazeteci bir olay sonrasında tanışacak ve sonrasında ise birlikte mücadele etmeye başlayacak. Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun yanı sıra güçlü bir oyuncu kadrosu ve senaryosu ile ekranlara gelmeye hazırlanan dize bu bakımdan oldukça dikkat çekici.

Kurşun Dizisinde Kamera Arkasında Kimler Var?

Dizinin arka planında kimler var böylesine iddialı bir yapımın yapımcılığını Most Prodüksiyon üstleniyor. Burak Arlıer ve Murat Can Oğuz’un birlikte yöneteceği dizide, dizi senaristi de oldukça dikkat çekici. Zira daha önce Türkiye’nin en dikkat çeken Ezel ve 20 Dakika gibi dizileriyle tanınan Kerem Deren, yeni bir projesi ile karşımıza çıkıyor.

Kurşun Dizisinin Farkı Ne Olacak?

Dönem dizilerinde özellikle dönemin olabildiğince uygun bir şekilde yansıtılması önemli. Bu nedenle de Kurşun dizisinde özel bir çalışma yapılmış durumda. Gerek dizinin çekim yapılacağı alanlarda gerekse de oyuncularda yapılacak özel çalışmalar gerçeği yansıtacak. Bu nedenle çok yakından tanıdığımız oyuncuların 1970’li yıllardaki hallerini görmek izleyiciler için de bir o kadar ilgi uyandıracak.  Dizinin arka planında kalacak alanlarda da yine dekorlar ve küçük detaylarda 1970’li yılların farklı klasik dokusunun dizi ile birlikte ekranlara gelmesi sağlanacak.

Kurşun Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Dizinin oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu yer alıyor.

Hikayesi ve oyuncuları ile oldukça iddialı olan dizinin ilk bölümü ile ne kadar çok dikkat çekeceği ve izleme sırasında nasıl bir performans göstereceği de oldukça merak ediliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.