İlk Türk Netflix Filmi

Ünlü dizi film dağıtım şirketi olan netflix platformu yayınlamış olduğu farklı diziler ve filmler ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Özellikle yayınlanan bazı dizileri ile hem Türkiye’de hem dünyada ses getiren netflix her geçen gün bünyesinde farklı yenilikleri gerçekleştirmektedir. Dünya üzerinde bulunan ve Türkiye’de yayınlanan dizilerin ilk yayınlandığı adres netflix diyebiliriz. Netflix son günlerde bir yeniliğe de imza atmıştır. Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in oynamış olduğu “Yarına Tek Bilet’’ filmi ilk Türk netflix filmi olarak platformda yer almaya başlamıştır. Ekranlara gelecek olan bu filmin konusu güzel bir aşk hikayesidir. Filmin yönetmenliğini Ozan Açıktan yapıyor. Film severlerin beğenisine sunulacak olan ilk Türk netflix filminin oldukça başarılı olacağı konuşulmaktadır.

Yarına Tek Bilet Filmi Konusu

Orijinal ilk netflix Türk filmi olma özelliğine sahip olan “Yarına Tek Bilet “filmi netflix’in ilk Türk filmidir. Netflix te yayınlanan Türk projelerinin arasında Hakan Muhafız, Aşk 101, Atiye dizileri vardır. Bunun dışında Price of Empires: Ottoman adlı belgesel de dikkat çeken bir projedir. “Yarına Tek Bilet “filmi ise Ankara’dan İzmir’e giden bir trende yolları kesişen iki kişinin hikayesini anlatmaktadır. Bu iki yabancının çalkantılı ve farklı bir aşk geçmişleri vardır. Bu aşk geçmişlerinin bu karşılaşmanın ardından farklı bir ilişkiye dönüştüğünü göreceğimiz film izleyicilerin beğenisini kazanacaktır. Yaşanacak olan aşk, duygu yoğunluğunun ilişkiyi bambaşka bir diyara sürüklediğini izleyeceğimiz bir film olacak.

Yarına Tek Bilet Filmi Ne zaman Yayınlanır

İlk Türk netflix filmi olmasının yanı sıra muhteşem bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Yarına Tek Bilet” filminin yayın tarihi de belli oldu. Film 19 Haziran’da netflix platformunda yayınlanacak. Filmin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstlenmektedir. Filmin başrollerinde oynayan iki oyuncunun da son dönemlerin dikkat çeken dizilerinde ve filmlerinde oynayan kişiler olması başarılı bir film olacağının önemli göstergelerindendir. İlk Türk netflix filmi olan Yarına Tek Biletin ne kadar bir izleyici kitlesine ulaşacağı ve izleyenlerin film hakkındaki yorumları ise oldukça merak edilmektedir.

Yarına Tek Bilet Beğenildi Mi

19 Haziran 2020 Cuma gününden itibaren netflix platformunda izleyici ile buluşan Yarına Tek Bilet filminin beğenilip beğenilmediği de merak konusu olmaya başlamıştır. Filmin izlenirliği, oyuncular ve yönetmenin performansı, senaryonun etkisi gibi birçok konu merak ediliyor. Dilan Çiçek Deniz’in muhteşem oyunculuğu ve Metin Akdülger ile muhteşem uyumu filmin yönetmeni tarafından ve izleyici tarafından takdir edilmiştir. Filmin yarına selam yollama üzerine işlemiş olduğu konusu izleyenlerin keyif içerisinde izleyecekleri bir film olacağının belirtisidir. “Yarına Tek Bilet “filmi netflix’te başarı sağlayan Türk dizilerinden altta kalmayacak bir başarı yakalayacağını yayınlandığı ilk günden itibaren gösterdi.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.