Emzirme Atleti

Bebek dünyaya getirdikten sonra sosyal ve günlük yaşantımız onun rahatlığına ve mutluluğuna göre planlanır. Odasından, kıyafetlerine ve kendi iç giyimimize kadarayarlamalar yapılır. İlk olarak yeni doğanları sıklıkla emzirme gerektiğinden ona uygun, pratik olan çamaşırlar tercih edilmelidir. Emzirme atleti emzirme sütyeni yerine de kullanılabilir. Model ve renk olarak fazla bir çeşide sahip olmasa da, sıradan kullandığımız bir sütyen ya da atlet emzirme atleti gibi pratik değildir.

Emzirme Atleti Kullanımı

Bebeğimizi emzirirken ne kadar rahat edersek bebek için de beslenme süresi kadar rahat geçer. Emzirme atleti, sütyen kısmını açmak için kumaşın katlanmasını sağlayançıtçıt, kancalara sahiptir. Yumuşak kumaştandır, sert kumaşlar rahatsız edici olur. Kol ve boyun bölümü de hareket serbestisi sağlayacak şekilde açık olmalıdır.

Pamuk ve doğal liflerden üretilen atletler tercih edilmelidir. Diğer kumaş türleri özellikle sıcak havalarda, fazlası ile terletecek ve sağlıksız olacaktır. Ayrıca göğüs bölgesini tahriş edebilecektir. Lohusalık döneminde cilt yapısı hassas olacağından kaliteli kumaş tercihi edilmelidir. Emzirme atleti renk ve modellerini https://www.lohusasepeti.com/emzirme-atleti sayfasından inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.