Doğanın En Uçuk Lezzetlerinden: Nar Ekşisi

Elbette bütün meyveler güzeldir; ancak gerek insan sağlığına olan önemli katkısı, gerekse tadı ve görünüşüyle nar, meyveler arasında kimileri için ayrı bir yere sahiptir. Nar hasat mevsiminin ardından meyve olarak tüketilen haliyle sofralarımızı süslerken, bu lezzetten mahrum kalmak istemeyenler nar ekşisi ile nar keyiflerini bütün seneye yayabilme şansına sahipler.

Alışılagelmiş nar ekşisi tadından bambaşka bir deneyim sunan Solena nar ekşisinin sırrı, en taze narların hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal olarak işleme tabii tutulmasından geliyor.

Anadolu’da bereketin sembolü nar, naturel ürünlerin bir numaralı markası Solena ile adeta yeniden tanımlanıyor. Solena’nın tamamen katkısız ve doğal, yöresel tatlılardan sadece nar kullanarak ürettiği nar ekşisi, salatalardan mezelere damak tadına önem verenlerin beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Siz de diğerlerinden çok farklı bir nar ekşisi ile bambaşka lezzetler keşfetmek ve Solena dünyasının diğer ürünleri ile tanımak için vakit kaybetmeden harekete geçin. zeytinyağıda ürünlerimizin arasında yer almaktadır.

Önceki İçerikEn sağlıklı tatil
Sonraki İçerikPlastik Cerrahi – Yara
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.