Çukur Dizisi Yeni Bölüm Nezaman Yayınlanacak

Çukur dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren pek çok izleyici kitlesi tarafından dikkatle takip edilmeye başlamıştır. Dizinin konusu, oyuncularının başarısı ve kurgusu ile izleyicileri peşinden sürükleyen çukur dizisi oldukça başarılı bir sezon yaşamaktadır. Ülkemizi ve bütün dünyada yaşanan pandemi sorunu sebebiyle birçok dizi çekimlerine ara vermiş bulunmaktadır. 3. Sezonunu yaşayan ve birçok kişi tarafından harika bir şekilde takip edilen çukur dizisi de pandemi ile çekimlerini ara vermiştir. Pazartesi akşamları Show TV’de bütün izleyici kitlesini ekrana toplayan ve reytinglerde en yüksek başarı yakalayan dizinin yayınlanacak olan yeni bölümleri de merak konusu olmaktadır.

Çukur Dizisi Karakterleri

Çukur dizisinin konusu kadar karakterleri de oldukça dikkat çekmektedir. Başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli İçerde dizisinden sonra Çukur dizisindeki Yamaç karakteri ile çukur mahallesinin lideri konumunda bir karakteri oynamaktadır. Ayrıca dizinin diğer oyuncuları pek çok kişi tarafından sevilen Erkan Kolçak Köstendil ve Rıza Kocaoğlu da karakterleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca dizide Perihan Savaş, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka gibi de pek çok isim yer almaktadır. 3. Sezon 26. bölümünden sonra ara verilen çukur dizisinin 27. bölümünün ne zaman yayınlanacağı pek çok kişinin takip ettiği konular arasındadır. Çukur dizisi de tıpkı bazı dizilerde olduğu gibi 26. bölümünü evde çekerek pandemi süreci ile ilgili vurguda bulunmuştur.

Çukur Dizisi Hikayesi

Ülkemizde ve dünyanın farklı ülkelerinde izlenen çukur dizisinin konusu İstanbul’un en belalı mahallelerinden birinde geçmektedir. Mahallenin kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçova Ailesi çukur Mahallesi’ni yönetirler. Fakat burada uyuşturucu ticaretine asla izin vermemektedirler. Mahalleye gözünü dikmiş olan bir grup ise mahallede uyuşturucu ticaretinin yapılmasını desteklemektedir. Bunun üzerine mahalledeki huzur ortamı bozulmaya başlamıştır. Koçovalıların üzerine aşırı bir şekilde baskı sağlayan bu farklı grup bu ailenin tam pes edeceğini düşünmektedir. Fakat ailenin Küçükoğlu Yamaç mahalleye yeniden döner ve yaşanan bu sorunları çözmeyi görev edinir.

Yeni Bölümü Ne zaman

Pandemi süreci her alanda olduğu gibi dizi sektörünü de farklı bir şekilde etkilemeye devam etmiştir. Pandeminin ülkemize girmiş olduğu günden itibaren farklı denemeler gerçekleştirilmiştir. Çukur dizisi de evde çekmiş oldukları bölüm ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Fakat sürecin devam ediyor olması ve dizinin konsepti gereği evde çekimin uygun olmaması diziye bir süre ara verilmesini gerektirmiştir. Verilen bu uzun aranın ardından birçok dizi ülkedeki normalleşme sebebiyle çekimlerine başlamıştır. Hal böyle olunca çukur severler de bu dizinin ne zaman başlayacağı ve ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başlamışlardır. Yakın bir tarihte çukur dizisi 3. sezonu 93. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkacağı belirtilmektedir. Türkiye’de pek çok dizi sever Çukur heyecanı ile hikayenin kaldığı yerden devam etmesini ve Koçova Ailesi’nin yeni maceralarını merak etmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.