Avengers EndGame Sonun Başlangıcı Mı?

Avengers serisi çekildiği ve yayımlandığı ilk tarihten itibaren izleyicinin oldukça ilgisini çeken bir süper kahraman dizisi oldu. Bugüne kadar yaratılan bütün Marvel karakterlerini bir arada görmenin mümkün olduğu Avengers EndGame serisinde, bütün karakterler Thanos’a karşı birlik oldu ve Thanos’u planlarından vazgeçirmek için mücadele etti. Thanos ihtiyaç duyduğu ruh taşlarını bir araya getirmek ve kendi evrenini yaratmak için Avengers ekibi ile kıyasıya bir mücadeleye girişti. Mükemmel bir denge ve uyum içerisinde geçen serüvende Thanos tek tek bütün taşları elde etti Marvel kahramanlarındaki ruh taşları tek tek Thanos’un eline geçti.

 

Thanos Evreni Kuruluyor

Serinin devam filminde tekrar izleyici karşısına çıkan Thanos, ruh taşları ile kendi evrenine gitti. Thanos’a ulaşmaya çalışan Örümcek Adam, Doktor Strange, Gamora, Mantis, Black Panter, Wasp, Groot bu sürede küle dönmüş bir halde kurtarılmayı bekler. Thor, Kaptan Amerika Black Widow ve Hulk dünya üzerinde yaşadıkları kaybın hüznünü yaşarken,  Iron ile Nebula da bir uzay boşluğunda sıkışıp kalır ve çaresizliğe mahkûm olur. Her biri bir yana dağılan süper kahramanlar tam anlamı ile çaresiz kalır ve işler çok kötüye gider. Kuantum Bölgesinde bir başına kalan Ant-Man bu bölgeden bir şekilde çıkmanın bir yolunu bulup tüm evren için yeni bir umut ışığı olacaktır.

 

Thanos’tan Evreni Geri Almak Hiç Kolay Olmayacak

Ant-Man’in bulunduğu bölgeden kurtulup dünyaya dönmesi bütün süper kahramanlar için yeni bir umut ışığı olur. Avengers’ten geriye kalan kahramanlara başarı ile ulaşmayı başaran Ant-Man ile süper kahramanlar Thanos’a ulaşmak için harekete geçtikleri sırada aslında hiç de haberlerinin olmadığı b aşka bir evrenin olduğu bilgisine ulaşırlar. Thanos bu evrendedir ve gitmek için oldukça karmaşık bir plana ihtiyacı olacaktır.

 

Zaman Makinesi İle Thanos Evrenine Yolculuk

Süper kahramanların yaptıkları plan ile Thanos evrenine gitmenin tek bir yolu vardır: Zaman makinası ile ışınlanmak. Hulk’ ın büyük bir başarı ile yürüttüğü proje ile başarılı bir şekilde zaman makinesi hazırlanarak yolculuk tamamlanır ve Thanos ile karşı karşıya gelinir. Marvel evrenindeki en büyük savaşlardan bir tanesi Thanos ile girilen bu son savaştır. Evrenin tamamen Thanos’tan kurtulması amacı ile girilen bu savaşta kahramanlar tüm güçlerini ortaya koyar ve hayatları pahasına savaşı kazanmak için mücadele eder. Kişisel değerlerini kaybeden savaşçıların bu mücadeleden nasıl çıkacakları ise merak konusudur.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.