2021 TikTok Video İndirme

Son zamanlarda kullanımı gittikçe artan TikTok, kullanıcı sayısını her geçen gün katlıyor. Burada yalnızca video paylaşılabiliyor ve her gün milyonlarca yeni video yükleniyor. Takip ettiğiniz kişilerin videolarını izleyebiliyor, siz de paylaşım yapabiliyorsunuz. Çin’e ait bir sosyal video paylaşım uygulaması olan TikTok ‘da çeşitli fitreler, müzikler, efektler bulunuyor. Burada 15 saniyelik videolar çekebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda başka kullanıcıların da paylaşımlarını beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. TikTok uygulamasını IOS ve Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

90 milyondan fazla kullanıcısı olan TikTok ’da her gün yaklaşık 580 milyon yeni video paylaşılıyor. Bu yönüyle en büyük canlı yayın ve video paylaşım platformlarından biri haline geliyor. 2019’un ilk aylarından beri indirme listelerinde zirvede yer alıyor ve korona virüsün de çıkmasıyla yerini koruyor.

TikTok ‘da Video Nasıl İndirilir?

2021 TikTok video indirme yapabilmek için birden fazla yol vardır. Bunun için yapacağınız en basit şey ise indirmek istediğiniz bağlantı linkini kopyalayarak tarayıcıdan gireceğiniz bir video indirme sitesindeki ilgili yere yapıştırarak indir kısmına tıklamanız olacaktır. Bunun dışında da kullanabileceğiniz indirme programları bulunuyor.

TikTok üzerinde kendi videolarınızı kaydedebileceğiniz bir özellik de bulunuyor. Profilinize yüklediğiniz her videoyu cihazınıza da indirebiliyorsunuz. IOS veya Android cihaz fark etmeksizin uygulama üzerinden kendi videolarınızı indirebiliyorsunuz. Bunun için hesabınıza girerek uygulamanın ana penceresinde sağ alt köşede bulunan hesap simgesine gelmek ve daha sonra profilinize girmeniz gerekiyor. Daha sonra indirmek istediğiniz videonun üzerine dokunduğunuzda video açılacaktır. Açılan videonun sağ alt köşesinde bulunan paylaş yazısına dokunarak indir seçeneğine basmanız halinde videonuz cihazınıza kaydolacaktır.

Farklı Hesapların TikTok Videolarını İndirme

2021 TikTok video indirme farklı hesapların videoları için de yapılabilir. Bunun için yapılması gereken ilk olarak hesabınıza girmektir. Daha sonra üst menüden oku tıklayarak karşınıza çıkan video listesinden kaydetmek istediğiniz videoya girin. Paylaşmak için linki kopyalayın ve linki video indirme sitesine yapıştırın. Online olarak kullanabileceğiniz siteler snaptik, expertsphp, sssstiktok, downloaderi siteleridir. Bunlardan birine girerek ilgili yere kopyaladığınız video bağlantı linkini yapıştırarak indirmenizi sağlayabilirsiniz.

TikTok Video İndirme Programları

2021 TikTok video indirme için hem IOS hem de Android cihazlarda kullanabileceğiniz pek çok uygulama var. Uygulamaların güvenli olması da hesabınızın çalınmaması için önemli. Google Play Store veya App Store’a girerek en çok indirilen uygulamalardan herhangi birini indirebilirsiniz. Sizden TikTok hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Giriş yaparak indirmek istediğiniz video linkini girmeniz gerekiyor.

Ancak bazı sitelerde size direkt videoların olduğu bir sayfa da çıkabilir. Bu bölümde indirmek istediğiniz videoyu seçip indirebilirsiniz. TikTok’dan video indirmek genellikle başka sosyal medya hesaplarında paylaşmak için yapılıyor. Burada görülen bir videonun beğenilmesi üzerine, kullanıcılar videoyu arkadaşlarıyla paylaşmak için indirmek istiyorlar. Siz de bu yöntemlerden birini kullanarak beğendiğiniz videoyu indirebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.