2021 Spotify Öğrenci İndirimi

Çevrimiçi bir müzik akış platformu olan Spotify sayesinde dünyadaki en iyi şarkılara erişmek mümkün. Yaklaşık 50 milyon şarkıya erişebileceğiniz uygulamada, şarkılarınızı saklayabilir, oynatma listesi hazırlayarak başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Premium hesap ücretleri de oldukça makul olan uygulamada öğrenci tarifesi de bulunuyor.

Spotify’a Kayıt Olma

2021 Spotify öğrenci indirimi hakkından yararlanmak için ilk olarak üye olmanız gerekiyor. İstediğiniz her şarkıyı bulabileceğiniz bu platformda caz, reggae, pop ve rap gibi her türlü şarkı var. Kaydolmak için ilk olarak Spotify uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Daha sonra kayıt olduğunuz e postayı onaylayarak üyeliğinizi aktif ettirmelisiniz. Üyelik sonrası şarkılara erişebilir, çevrimdışı olarak bu şarkıları dinleyebilirsiniz.

Spotify Öğrenci İndirimi Nedir?

2021 spotify öğrenci indirimi, üniversite öğrencilerine verilen avantajlı bir tekliftir. Premium aboneliklerin normal fiyatlarına göre yarı fiyatına platforma üye olabilirsiniz.  Premium hesaba kaydolmadan önce, isterseniz 1 haftalık deneme sürümünü başlatabiliyorsunuz.

1 hafta sonrasında beğeninizin olması durumunda kart bilgilerinizi girerek üyeliğinizi aktif hale getiriyorsunuz. Spotify, anlaşma sağlanan ücreti her ay kartınızdan otomatik olarak çekiyor. Bakiye olmaması durumunda üyeliğiniz iptal ediliyor. Ayrıca öğrenci indiriminden faydalanıyorsanız yıllık olarak öğrenci belgeniz ile, öğrenciliğinizin devam ettiğini kanıtlamanız gerekiyor. Ayrıca lise öğrencilerinin bu indirimden faydalanamıyor.

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

2021 Spotify öğrenci indirimi alabilmek için ilk olarak bir Spotify kimliğine sahip olmak gerekiyor. Daha sonra Premium’a geçmelisiniz. Buradan Spotify Student Premium’u seçerek gerekli olan ayrıntıları giriyorsunuz. Son aşamada ise ödeme süreci geliyor ve burada da kart bilgilerinizi girerek indirimli tarifenizi başlatmış oluyorsunuz.

Spotify’da kimlik oluşturmak için web uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Buradan ID oluşturmanız gerekiyor. e posta veya Facebook hesabınızı girerek üye olduğunuz uygulamada indirim teklifine ulaşmak da oldukça kısa sürüyor. Spotify, size öğrenci indirimi sağlamak için sizden SheerID, sınıf çizelgesi, not dökümü veya kayıt makbuzu ister.

Bunları yüklemeniz için size tanınan süre ise 3 aydır. 3 ay içerisinde bu belgelerden en az 1 tanesini en fazla 2 tanesini yüklemeniz halinde üyeliğiniz tamamlanmış oluyor. Gönderdikten sonra başvuru sonucunuz size mail yoluyla gelir. Bu öğrenci indirimi başka teklif veya paketlerle kullanılamıyor ve hediye kartıyla ödenemiyor. Aynı zamanda para ödediğiniz halde üyeliğiniz aktif hale gelmediyse kısa bir süre beklemeniz gerekir. Çünkü bankanız transfer işlemini hemen gerçekleştiremeyebilir. Oturum kapatıp açarak bunu kontrol edebilirsiniz.

Spotify Öğrenci İndirimi Yenileme

Öğrenciliğinizi tekrar onaylamanız gerektiğinde, indirimden yararlanmaya devam edebilmek için öğrenci belgenizi göndermeniz gerekiyor. Yine burada da size verilen süre 3 aydır. Son 3 ay içerisinde alınmış bir öğrenci belgesini yüklemelisiniz. Bunu yapmak için öğrenci belgesinin fotoğrafını çekerek uygulama üzerinden yükleme yapabilirsiniz. Öğrenci üyeliği olan herkes Spotify Premium özelliklerinin tamamından yararlanabiliyor.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.