2021 Netflix Dizi Önerisi

Netflix, birçok dizi ve filmlerin bulunduğu platformdur. Özellikle korona virüsün ortaya çıkmasıyla kullanıcı sayısının arttığı Netflix’te çok sayıda kaliteli yapımlar bulunuyor. Evde boş zamanlarınızda dizi izlemek istiyorsanız 2021 Netflix dizi önerisi alarak en eğlenceli dizilere başlayabilirsiniz. Her ay birbirinden değerli dizilerle karşımıza çıkan Netflix dramdan komediye, aksiyondan bilim kurguya her türde sevilerek izlenen ve uzun süren birçok yapıma sahiptir.

2021’de Hangi Diziler İzlenmelidir?

2021 yılında Netflix üzerinden izlemek için dizi arıyorsanız çok seçeneğiniz var demektir. Bunlardan biri olan Grand Army dizisi Amerikan yapımı gençlik dizisidir ve dram türündedir.  Gerçekçi ve duygusal bir hikâyeye sahip olan bu dizi 1 sezon 9 bölümden oluşuyor ve günümüzde de yeni bölümleri çekilmeye devam ediyor. Çok ses getiren bir diğer dizi ise Elite’dir. 3 sezon ve 24 bölümünden oluşan dizi İspanya yapımı bir gençlik dizisidir. Dram ve gizem türündeki dizide işçi sınıfından üç gencin özel okula kaydolması ve zengin öğrencilerle çatışmaları anlatılıyor.

2021 Yılında Çıkan Netflix Dizileri

2021 Netflix dizi önerisi arıyorsanız taze bir diziyi deneyebilirsiniz. Lupin dizisi bu yıl çıkmış ve daha 5 bölüm yayınlanmıştır. Çerezlik olarak izlenebilecek bir dizidir ve Fransız yapımı komedi türündedir. Aksiyon ve macerayı da içinde barındıran dizide Ludivibe Sagnier, Omar Sy ve Clotilde Hesme gibi oyuncular yer alıyor. Dikkat çeken dizilerden biri olan Lupin’de haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak isteyen bir gencin hikayesi anlatılıyor.

Yine 2021 yılının yeni dizilerinden olan Daughter From Another Mother henüz 9 bölüm çekildi. Meksika yapımı olan dizi komedi türündedir ve dizide bebekleri doğduktan sonra karışan iki kadının hikayesi anlatılıyor. Kadınların hayatlarına alışabilmeleri için yaptıkları planlar ve bununla birlikte gelişen olaylara odaklanılıyor.

Uzun Soluklu Netflix Dizileri

2017’den günümüze kadar gelen dizilerden biri olan Atypical, Amerikan yapımı bir komedi ve gençlik dizisidir. Dizinin konusu ise otizmli bir gencin bir kız arkadaş edinmek isteyerek bağımsızlığını ilan etmesidir. Aile bireyleri üzerinde farklı bir etki bırakan olay, herkesin kendi benliklerini keşfetmeye itiyor. Hikayesi sıra dışı olan bu dizi 3 sezon çekilmiş ve 28 bölümden oluşuyor.

Uzun yıllardır oynanan dizilerden biri  de Grance and Franke’dir. Toplamda 6 sezon, 78 bölüm çekilen dizi 2015’te gösterime girmiş ve günümüze kadar yeni bölümleri çekilmeye devam etmiştir. Amerikan yapımıdır ve dram ve komedi türünde bir dizidir. Başrollerinde Lily Tomlin, Jane Fonda ve Martin Sheen oynuyor. Eşlerinin terk ettiği iki kadının birbirine yakınlaşması ve başlarına gelen eğlenceli olaylar anlatılıyor. Samimi bir dizi olan Grance and Franke aynı zamanda romantik bir dizidir. Bu diziyi izleyenler Valeria, Hollywood ve Wanderlust gibi dizileri de severek izliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.