2020 Vizyona Girecek Filmler

Çoğu film severin merakla beklediği 2020 senesinde birbirinden eğlenceli vakit geçireceğiniz filmler vizyona girmektedir. Birçok film evde boş vakitlerimizi iyi değerlendirmek adına hayatımızın büyük bir parçası olmaktadırlar.

2020 senesinde birbirinden heyecanlı filmler vizyona girmektedir. Aksiyon, macera, korku, gerilim, bilim kurgu, çizgi filmler ve daha nice filmler 2020 senesinde izleyicilerine kavuşmaktadır. Kadro kaliteleri olarak da zengin olmaları izleyicilerin meraklarını ve heyecanlarını ikiye katladığı görülmektedir.

Godzilla Vs Kong

Sinema dünyasın da efsaneleşmiş bu iki yaratığın karşı karşıya geldiği ve tüm sinema severlerin büyük heyecanla beklediği film 11 Kasım 2020 tarihinde izleyicilerine sunulmayı planlanıyor. Filmin son serisinde Alexander Skarsgard, Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry ve Shun Oguri gibi yıldızlar da kendilerine yer bulacaklar.

İki yaratığın dünya üzerinde ki bu savaşına insanlık da eşlik edecek ve gelecek için kendilerini bir savaş içerisinde bulacaklar. Daha önce keşfedilmemiş bir alana gidecek olan Monarch örgütü bulacakları titanların kökenine ait ipuçları ile 2 devi yok etmek ile tehdit edecektir. Bir önceki serisinde beklentileri karşılayamayan Godzilla: King Of The Monstersin,  Godzilla vs Kong’un bir devam filmi olmayacağı sinyallerini öncesinde vermişti.

Minions

İlk kez 2015’de animasyon filmi olarak piyasa giren Minions filmi yaş gözetmeksizin herkesi güldürmeyi başarmış ve ülkemizde de büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Dünya genelinde oyuncuları yapılıp satılmaya bile başlanmıştı. Filme verilen 5 senenin ardından 2020 senesinde izleyicilerini tekrar kahkaha tufanına katmaya hazırlanan Minions filmi 11 Haziran 2020 tarihinde izleyicilerinin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

Zebun

Türk yapımı olan koru ve gerilim dolu bol bol yerinizden hoplayacağınız Zebun 18 Eylül 2020 tarihinde sinema severlerin beğenisine sunulacaktır. Film Kenan isimli genç bir adamın halüsinasyonlar görerek hayatının nasıl karardığını ele almaktadır. Bir aile babası olan Kenan eşi esma ve minik kızları ile mutlu ve normal bir hayat geçirmektedir.

Kenan iş gezisi için şehir dışına gidip yoğun bir çalışma mesaisine başlamıştır. Kenan döndüğünde birkaç halüsinasyon görmeye başlar ilk başlarda iş gezisinin kendisini yorduğunu ve iyi bir dinlenmeye ihtiyacını olduğunu düşünür. Fakat olaylar kendisinin düşündüğü gibi ilerlemeyecek ve Kenan’ın hayatı bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır.

Ölmek İçin Zaman Yok – Bond 25

Dünya’nın en uzun soluklu serisi ve kuşak bakımından 3 kuşağın izlediği James Bond serisinin bir yenisi olan Bond 25 2020 Nisan ayında izleyicilerine kavuşacaktır. Film de sessiz bir yaşamı tercih edip Jamaika’ya yerleşen James Bond’un yaşantısı sessiz ve sakin geçmektedir. Lakin bu sakin yaşam arkadaşı ve eski dostu olan Felix tarafından bozulmuştur. Bir bilim adamının kaçırılması üzerine CIA’de görev yapmakta olan Felix James Bond’dan onu bulması için yardım ister. Yeni teknoloji silahları ile kötülerle savaşmaya tekrar başlayan James Bond izleyicilerine keyifli dakikalar sunmaya hazırlanıyor.

Top Gun: Maverick

Başrolünü Tom Cruise’nin canlandırdığı film 26 Haziran 2020’de vizyona girmeye hazırlanıyor. 1986  oynadığı Top Gun filmindeki gibi Tom Cruise yeniden Deniz Kuvvetleri Teğmeni olarak hayranlarının karşısına çıkacak. Joseph Kosinski filmin yönetmenliğini üstlenmektedir

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.