Gmp Sertifikası

Hayati öneme sahip tesislerin kurulum sürecinde tasarımdan diğer aşamalara kadar tüm süreçte kapsamlı hizmet veren Vona, ülke içi ve dışında uzun süreden bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. İlaç tesisleri, temiz oda ve Gmp sertifikası uygulamalarında mühendislik ve tüm yapım sütrecinde yüklenici firma niteliğindedir.

Gmp Sertifikası Hizmetleri

Gmp sertifikası kısaca tanımlanırsa bir ürünün iç ve dış kaynaklara bağlı olarak kirlenme ihtimalini azaltmak için koruyucu önlemleri içeren bir belgedir. Üründe dağıtım aşaması da dâhil tüm süreçte kesintisiz uygulanması gereken teknikler dizisini içerir.üretimin bir kalite yaklaşımı olduğu düşünüldüğünde gıda sanayi çalışanları bu sertifikayla profesyonel olarak güvenli bir çalışma süreci yaşayacaktır.

Anahtar Teslim

Vona, tüm faaliyetlerinde prensiplerini müşteri beklentileri ve kaliteli uygulamalar kapsamında oluşturur. Bunlarla kendi bilgi ve tecrübelerini birleştirerek en iyi sonucu almayı hedefler. Talep edilen hizmet dâhilinde tasarımdan lojistik ve bazı izinlere kadar süreci tamamlayarak çalışır halde projeyi teslim eder. http://www.vona-int.com/en adresinde de incelenebileceği üzere bütünsel olarak faaliyetler söz konusudur. Vona’nın tedarik ve kurulum hizmeti verdiği diğer alanları buradan görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.